Trasa - Holandia 

 

Holandia

Obsługujemy klientów z terenu całej Holandii.

Miasta na trasie:

Venlo, Eindhoven, Tilburg, Breda, Rotterdam, Utrecht, Leiden, Haarlem, IJmuden, Alkmaar, Apeldoorn, Zwolle, Emmen, Leeuwarden, Groningen


Atrakcje turystyczne:

Holandia to przyjęta, acz nieprecyzyjna nazwa Królestwa Niderlandów.

Państwo holenderskie jest stosunkowo młodym państwem w obecnej postaci występuje od 1830r. , kiedy oddzieliła się od Belgii.

Holandia jest jednym z najgęściej zaludnionych krajów na świecie ( ok. 450 mieszkańców na mkw),ale to zrozumiałe biorąc pod uwagę, iż 60% powierzchni kraju to zbiorniki wodne.

Przy tak niewielkiej powierzchni uprawnej, Holandia jest jednym z trzech największych eksporterów artykułów rolnych na świecie.

Badania przeprowadzone wśród europejczyków dowodzą, iż dla większości turystów Holandia kojarzy się z kilkoma rzeczami: wiatraki, tulipany i słynne poruszające się po Holandii rowery-amsterdamki.

Jednakże Holandia to kraj, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Jedną z głównych atrakcji są liczne muzea, w których można obejrzeć cenne zbiory najwyższej klasy dzieła sztuki jak Rembrandt, Van Gogh ( Rijksmuseum Amsterdam, Van Goch Museum).

Odwiedzających Amsterdam zapewne zaintryguje również znana na całym świecie ulica Czerwonych latarni.

Spośród bardziej tradycyjnych atrakcji turystycznych organizowane są targi sera, oraz aukcje kwiatów, które przyciągają turystów z całego świata.

Wyjątkowa architektura, historyczne miejsca tj. Gouda, Delft, Alkmaar, Middelburg, parki rozrywki sprawiają, iż miliony turystów corocznie odwiedza Holandię.


Rezerwacja:

-sms
-email
-telefonicznie

Przejdź do rezerwacji miejsc: